Predavanje “MAMA in OČE”
Vse premalo se zavedamo pomembnosti svojega odnosa do staršev in kako ta vpliva na našo srečo, zdravje, uspeh. Spoznali bomo, katera področja v naših življenjih so povezana z mamo in katera z očetom. Spoznali bomo, kdaj bežimo pred odgovori in kdaj smo bližje rešitvam.
Vsi želimo odrasti, vendar se velikokrat še vedno obnašamo kot otroci. Otroci ne zmorejo doseči ciljev in ne prevzeti odgovornosti, to zmorejo samo odrasli. Kako končno odrasti in zagrabiti življenje v svoje roke, bomo spoznali na predavanju skozi praktične primere.
Predavanja so namenjena vsem tistim, ki želijo odgovore na določene življenjske situacije, ki želijo osebnostno rasti ali samo želijo spoznavati zakonitosti naravnih, družinskih sistemov, ki so našim očem prikrita.
Preprosta navodila, uvidi, ki jih boste skozi predavanje spoznali, bodo zagotovo spremenili vaš pogled na svet!
Predavanje je primerno za vse generacije!
Na BREZPLAČNO PREDAVANJE se lahko prijavite na spodnji povezavi!
